Регуляторні акти 2019 р.

про оприлюднення проектів регуляторних актів

рішень Станично-Луганської селищної  ради , а саме:

• «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік»;
  • «Про затвердження ставок земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік»;
  •  «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території селищної ради на 2020 рік»;
  •  «Про затвердження ставок податку та надання пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік»;
  •  «Про затвердження розміру ставки туристичного збору на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік»;
  • «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Станично-Луганської селищної ради станично-Луганського району Луганської області на 2020 рік»;
  •  «Про встановлення ставки акцизного збору на 2020 рік»

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної  ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік » розроблено постійною комісією Станично-Луганською селищною радою з питань планування бюджету та фінансів . Основною метою затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва - фізичних осіб є стимулювання ефективної діяльності суб’єктів малого підприємництва через удосконалення спрощеного їх оподаткування,що дасть можливість збільшити доходи до бюджету.

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  ««Про затвердження ставок земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік»  розроблено  постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів .

Проектом регуляторного акта передбачається встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та  забезпечення надходжень до бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території селищної ради на 2020 рік»  розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до бюджету, для виконання програми соціально-економічного розвитку Станично-Луганської  територіальної громади.

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про затвердження ставок податку та надання пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Станично-Луганській селищній раді на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік на території Станично-Луганської селищної ради

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради   «Про затвердження розміру ставки туристичного збору на території Станично-Луганської селищної ради на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.  Проектом регуляторного акта  встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до  бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Станично-Луганської селищної ради Станично-Луганського району Луганської області на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.  Проектом регуляторного акта  встановити ставки місцевих податків та зборів та отримати відповідні надходження до  бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проект рішення сесії Станично-Луганської селищної ради  «Про встановлення ставки акцизного збору на 2020 рік», розроблено постійною комісією Станично-Луганської селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.  Проектом регуляторного акта  є виконання вимог Податкового кодексу України,щодо місцевих податків і зборів для забезпечення відповідних надходжень до місцевого бюджету.

Зазначені Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 22  травня 2019  року на офіційному сайті:  веб-сайті Станично-Луганської  селищної ради E-mail: possovet.stanica@ukr.net.    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця Станично-Луганською селищною радою з моменту оприлюднення проекту рішення за адресою: смт. Станиця  Луганська, вул. Центральна, 58.  Зауваження та пропозиції приймаються до 22 червня 2019 року письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

1. Проект рішення про встанолення місцевих податків та зборів

2. Проект рішення про встановлення туристичного збору